Specificaties
| Productkleur | Zwart&geel |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Oplaadbare batterij |
| Batterijtype | 18650 |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Twee mogelijke helderheden |
| Vermogen | 5W |
| Spanning | DC3.7V |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichtstroom | 500lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -10℃~45℃ |
| De capaciteit van de batterij | 2000mAh |
| Nettogewicht van een product | 10g |
| Werkduur | 2h |
| Levensduur | 30000h |
| Materiaal | abs |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 48 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325385194 |
| Artikelnummer | B105011WK |