Specificaties
| Productkleur | Black |
| Vermogen | MAX.3680W |
| Plug | 16A 250V~ |
| Socket | 16A 250V~ 1-WAY |
| USB-interface parameters | DC 5V 3.1A TYPE A+TYPE C |
| Norm | German type |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 93.5g |
| Materiaal | pp |
| Certificering | GS,CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 4 |
| M.Pakiet | st/Papier |
| Buitenverpakking qty | 64 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325361433 |
| Artikelnummer | B20102R6B |