Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Spanning | DC3V |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -5℃~40℃ |
| De capaciteit van de batterij | 2400mAh |
| Nettogewicht van een product | 83.333g |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 120 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325320713 |
| Artikelnummer | S10300NG3 |