Specifications
| Product color | White |
| Voltage | DC3V |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -5℃~40℃ |
| Battery capacity | 2400mAh |
| Net weight of a single product | 83.333g |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 120 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325320713 |
| Artikelnummer | S10300NG3 |