Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | rgbic |
| Lengte | L10m |
| Vermogen | MAX.24W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | DC24V |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Detectiehoek | 180° |
| Detectiebereik | 8m |
| Netwerkconfiguratiemethode: | WiFi+Bluetooth |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 440g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 1000times |
| Materiaal | pvc |
| Certificering | CE,RoHS,ERP |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325311834 |
| Artikelnummer | S10203M3B |