Specifications
| Product color | White |
| Light color | rgbic |
| Length | L10m |
| Power | MAX.24W |
| Stand-by power consumption | ≤0.5W |
| Voltage | DC24V |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Beam angle | 120° |
| Hg(mg) | Zero |
| Sensing angle | 180° |
| Sensing distance | 8m |
| Network configuration method | WiFi+Bluetooth |
| IP Rating | IP20 |
| Environment | Indoor |
| Working Temperature | -10℃~45℃ |
| Net weight of a single product | 440g |
| Life span | 25000h |
| Switching frequency | 1000times |
| Materiaal | pvc |
| Certificering | CE,RoHS,ERP |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/box |
| Number of outer packs | 20 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325311834 |
| Artikelnummer | S10203M3B |