Specificaties
| Model | VK naar Duitsland |
| Productkleur | Wit |
| Beschrijving verkooppunten | Engels naar VDE |
| Vermogen | MAX.3250W |
| Plug | 13A 250V~ |
| Socket | 13A 250V~ |
| Norm | EN type |
| Nettogewicht van een product | 47.3g |
| Materiaal | pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 120 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325213756 |
| Artikelnummer | B20102YDL |