Specificaties
| Productkleur | Grijs |
| Beschrijving verkooppunten | Verstelbaar;Oplaasbaar;Beschermend |
| Grootte | xl |
| MEAS | 24.4inch plus (62cm plus) |
| Nek rond | 62cm |
| Voor | Honden en katten |
| Nettogewicht van een product | 239g |
| Main Materials | Korte pluche,pvc,Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 60 |
| Verpakking | Een / doos |