Specifications
| Product color | Grey |
| Selling points description | Adjustable;Inflatable;Protective |
| Size | xl |
| Dimension | 24.4inch plus (62cm plus) |
| Neck around | 62cm |
| For | Dog & cat |
| Net weight of a single product | 239g |
| Main Materials | Short plush,pvc,Polyester |
| Unit package qty | 1 |
| Package | pc/plastic bag |
| Number of outer packs | 60 |
| Outer Package | pc/box |