Specificaties
| Productkleur | Oranje |
| Wire | H05VV-F 3G1.5m㎡ |
| Snoerlengte | 30m |
| Vermogen | Max.3680W |
| Plug | 16A 250V~ |
| Norm | German type |
| Nettogewicht van een product | 3.12kg |
| Materiaal | pvc,Koper |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 2 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325199692 |
| Artikelnummer | B20103IO3 |