Specificaties
| Productkleur | Black |
| Batterijtype | Oplaadbare batterij |
| Batterijtype | 18650 |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | Komt met een oplaadkabel van 1m;Dikke basis zodat de lamp niet omvalt;Minimalistische look, stijlvolle decoratie;Zacht licht, aangenaam voor de ogen en niet-knipperend |
| Snoerlengte | 1m |
| Vermogen | 3.4W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | DC5V |
| I | 1A |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtstroom | 320lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 30W |
| EEI | F |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Laadtijd | 2-3h |
| IP waarde | IP54 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | 0℃~40℃ |
| De capaciteit van de batterij | 2200mAh |
| Nettogewicht van een product | 550g |
| Levensduur | 25000h |
| Materiaal | Metaal |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325337780 |
| Artikelnummer | B10311PU5 |