Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Beschrijving verkooppunten | Bescherming tegen droog koken;De basis kan 360° gedraaid worden;Indicatielamp;Automatische Uitschakeling Bij Kookpunt;Ingebouwde thermostaat van hoge kwaliteit |
| Snoerlengte | 0.75m |
| Vermogen | 2200W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Norm | VDE |
| Volume | 1.7L |
| Nettogewicht van een product | 910g |
| Materiaal | pp |
| Innerlijke materiaal | PP & roestvrij staal |
| Certificering | CE,RoHS,LFGB |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325200008 |
| Artikelnummer | 300104CDW |