Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | De lengte van het hangtouw kan worden aangepast;Geschikt voor E27 lamphouder;Industriële vintage look |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | Φ165*H1100mm |
| Wire | 2x0.75mm² |
| Snoerlengte | 0.85m |
| Vermogen | 60W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Ophanginstallatie |
| Nettogewicht van een product | 375g |
| Levensduur | 6000h |
| Main Materials | Doek,Ijzer |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |