Specificaties
| Productkleur | Grijs |
| Beschrijving verkooppunten | Drie instellingen: koele lucht, lage snelheid en lage temperatuur. En hoge snelheid en hoge temperatuur.;Platte blaasmond;Oververhittingsbeveiliging;Handige ophanglus |
| Snoerlengte | 1.8m |
| Vermogen | 1400-1800W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Krachtige luchtstroom | 10.6m/s |
| Norm | VDE |
| Nettogewicht van een product | 550g |
| Materiaal | abs,pc |
| Certificering | CE,RoHS,CB |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325294489 |
| Artikelnummer | 320000AU9 |