Specificaties
| Productkleur | zwart/blauw/roze |
| Beschrijving verkooppunten | Polyester materiaal, stevig en slijtvast, voorkomt schuren;Veilig gespontwerp, gemakkelijk aan en uit te trekken, solide en niet vastzittend;Y-vormig ontwerp, past op de rug van de hond, stikt hem niet |
| Grootte | xl |
| MEAS | 56-74cm |
| Borstomvang | 56-74cm |
| Nek rond | 56-74cm |
| Voor | Honden |
| Nettogewicht van een product | 87g |
| Main Materials | Polyester |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | stuks/hanglabel |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 120 |
| Verpakking | Een / doos |