Specificaties
| Productkleur | wit&grijs |
| Beschrijving verkooppunten | Maximaal draagvermogen: 7kg;Met urinebestendig bord |
| MEAS | L48*W32*H32cm |
| Voor | Honden en katten |
| Maximaal steungewicht | 7kg |
| Nettogewicht van een product | 1.602kg |
| Main Materials | pp,abs,Ijzer |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | pc/plastic zak |
| Buitenverpakking qty | 5 |
| Verpakking | Een / doos |