Specificaties
| Productkleur | zwart&zilver |
| Beschrijving verkooppunten | Snijmes kan gewassen worden;RVS messen;Dient voor verschillende soorten verzorging, om neus- en oorhaar te trimmen;8000 rpm, hoge snelheid en constant voltage tijdens het gebruik |
| Vermogen | 0.5W |
| Spanning | DC1.5V |
| RPM | 8000±500 r/min |
| Norm | VDE |
| Nettogewicht van een product | 60g |
| Materiaal | abs |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 80 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325185824 |
| Artikelnummer | 320100JVQ |