Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Beschrijving verkooppunten | Dubbelzijdig bakken;Zeven bruiningsgraden;Automatische popup;Verwijderbare kruimellade |
| MEAS | L260*W156*H176mm |
| Snoerlengte | 0.6m |
| Vermogen | 750W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Applicable standards | VDE |
| Volume | 2-slice |
| Nettogewicht van een product | 920g |
| Main Materials | pp |
| Certification | CE,RoHS,LFGB |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |