Specificaties
| categorie | Metalen tafellamp |
| Productkleur | Wit |
| Beschrijving verkooppunten | Metalen lamphuis;Gemakkelijk;Stoffen Lampenkap;Lichtbron niet inbegrepen |
| Fitting | E14 |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | MAX.40W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 380g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 6000times |
| Materiaal | Ijzer |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325212605 |
| Artikelnummer | B10311XRP |