Specificaties
| Type | LED |
| Productkleur | Chrome |
| Lichte kleur | Warm licht |
| MEAS | L50.5*W34.5*H110cm |
| Wire | 2x0.75mm² H03VV-F |
| Snoerlengte | 0.9m |
| Vermogen | 35W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 0.16A |
| Frequency | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 2700K |
| Lichtstroom | 2000lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 126W |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| Applicable area | 10㎡ |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Ophanginstallatie |
| Nettogewicht van een product | 920g |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Main Materials | Ijzer,Aluminium legering,Silicagel |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 12 |
| Verpakking | Een / doos |