Specificaties
| categorie | USB lichtstrook |
| Model | Gordijn van lichtjes |
| Productkleur | Draad: transparant/USB-controller: transparant |
| Lichte kleur | rgbic |
| Beschrijving verkooppunten | 40led;10cm/led;Afstandsbediening met 24 knoppen;Controle via smartphone;16 miljoen kleurinstellingen, met 343 ingebouwde dynamische standen;7 Muziekstanden;Timer |
| Voorspronglengte | L5m |
| Lengte van lichtslinger | L1*W1m |
| Aantal kralen | 40LED |
| Vermogen | MAX.5W |
| Spanning | DC5V |
| I | 1A |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Afstand van lampkralen | 10cm/LED |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 260g |
| Levensduur | 15000h |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325340070 |
| Artikelnummer | B10303Q5U |