Specificaties
| Productkleur | Black |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Batterijtype | Zinkbatterij |
| Batterijtype | AA |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | Verlichting met loep, handiger |
| Vermogen | 3W |
| Spanning | DC3V |
| Kleurtemperatuur | 6500K |
| Lichtstroom | 80lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -10℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 120g |
| Levensduur | 30000h |
| Materiaal | abs |
| Certificering | CE,RoHS |
| Middelste pakket aantal | 12 |
| M.Pakiet | st/Papier |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325385255 |
| Artikelnummer | B105011WO |