Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Sensortype | Lichtdetectie&Inductie van het menselijk lichaam |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Oplaadbare batterij |
| Batterijtype | 14500 |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Snoerlengte | 0.5m |
| Vermogen | 0.5W |
| Spanning | DC5V |
| I | 120mA |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtstroom | 18lm |
| CRI | Ra≥80 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Batterij levensduur | 6h |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| Detectiehoek | 50° |
| Detectiebereik | 3.5m |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | 5℃~35℃ |
| De capaciteit van de batterij | 500mAh |
| Nettogewicht van een product | 133g |
| Verlichtingstijd | 6h |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 20000times |
| Materiaal | pc |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 96 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325220570 |
| Artikelnummer | B10308BA6 |