Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Model | Platt lichtsnoer |
| Productkleur | Black |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | 250led |
| Voorspronglengte | L5m |
| Lengte van lichtslinger | L5m |
| Het maximale aantal lampaansluitingen | 5pcs |
| Aantal kralen | 250LED |
| Spanning | DC24V |
| Kleurtemperatuur | 2400K |
| CRI | Ra≥60 |
| PF | 0,4 |
| Stralingshoek | 130° |
| Hg(mg) | nul |
| EEI | A |
| IK Code | IK06 |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -15℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 230g |
| Materiaal | Plastic,Koper |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325208950 |
| Artikelnummer | B10303VRZ |