Specificaties
| Productkleur | goud |
| Lichte kleur | Warm licht-Daglicht |
| Vermogen | 38W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 1A |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 2700K-6500K |
| Lichtstroom | 4400lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 247W |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Installatie methode | Plafondmontage |
| Nettogewicht van een product | 1.6kg |
| Levensduur | 15000h |
| Materiaal | Aluminium legering,pc,Ijzer |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 4 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325407636 |
| Artikelnummer | B103103G2 |