Specificaties
| categorie | Track licht |
| Model | vierdraads lichtcircuit |
| Productkleur | Black |
| Lichte kleur | Naturel |
| Beschrijving verkooppunten | Aanpassing in meerdere hoeken, eenvoudig te draaien, zorgvuldig geselecteerd materiaal, met een extra lange levenslengte |
| Aantal kralen | 96LED |
| Vermogen | 30W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 200mA |
| Frequentie | 50Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Lichtstroom | 3900lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.9 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 24° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 210W |
| EEI | E |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 710g |
| Levensduur | 25000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Materiaal | Aluminium legering |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 8 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325199333 |
| Artikelnummer | B10403QNE |