Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Fitting | GU10 |
| Wire | H05S-K 0.75mm2 |
| Snoerlengte | 150mm |
| Socket | 2A 250V~ |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 21.6g |
| Materiaal | Keramiek |
| Certificering | VDE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Headerzak |
| Middelste pakket aantal | 18 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 360 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325331443 |
| Artikelnummer | B20102P39 |