Specificaties
| Productkleur | geel/zwart |
| Beschrijving verkooppunten | Voorkeursmaterialen, milieuvriendelijk en geurloos;Duurzaam |
| MEAS | 80*75*110mm |
| Voor | Reptielen |
| Volume | 85ml |
| Nettogewicht van een product | 57g |
| Main Materials | pp |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Middelste pakket aantal | 6 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 84 |
| Verpakking | Een / doos |