Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | 360 ° luchtcirculatie verwarming;7 vooraf ingestelde menu's;• Antiaanbaklaag;Verwijderbare grill;LED-aanraakbedieningspaneel;Visueel venster;Zeer efficiënt koelsysteem |
| Snoerlengte | 0.9m |
| Vermogen | 1600W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequentie | 50Hz |
| Norm | VDE |
| Volume | 4L |
| Nettogewicht van een product | 4.4kg |
| Materiaal | pp,HUISDIER,abs,ss |
| Innerlijke materiaal | Eenlaagse coating op waterbasis |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325213435 |
| Artikelnummer | 300010XVE |