Specificaties
| Productkleur | Roze |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | 18650 |
| Beschrijving verkooppunten | 7 bladen zorgen voor zachte wind;5 windsnelheden;270° verstelbaar rooster;Tasgesp-ontwerp;De tasgesp kan worden opgevouwen voor desktopgebruik;USB-lader |
| Ventilatorplaat | 7 bladen |
| Diameter van het rooster | D75mm |
| Snoerlengte | 0.195m |
| Vermogen | 4.5W |
| Spanning | 3.7V |
| Snelheidsinstelling | 5 standen |
| RPM | 7500r/min |
| Windtype | Normale wind |
| Krachtige luchtstroom | 3.86m/s |
| Applicable area | 1㎡ |
| Norm | VDE |
| Nettogewicht van een product | 130g |
| Materiaal | abs |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325409722 |
| Artikelnummer | B301013KO |