Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Wire | 2x0.75m㎡ |
| Snoerlengte | 0.5m |
| Vermogen | 60W |
| Socket | 4A 250V~ |
| Nettogewicht van een product | 107g |
| Materiaal | pp |
| Certificering | CE |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Headerzak |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 100 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325228354 |
| Artikelnummer | B20102C2B |