Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Vermogen | MAX.3680W |
| Plug | 16A 250V~ |
| Socket | 16A 250V~ |
| Norm | German type |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 97.5g |
| Materiaal | pp |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | instellen(2pcs)/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Pakiet | instellen/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 60 |
| Verpakking | set/karton |
| Hoeveelheid in enkele verpakking | 2 pcs |
| EAN-code | 8433325337735 |
| Artikelnummer | B20103PU3 |