Specificaties
| Productkleur | Black |
| Holes | 1WAY |
| Vermogen | MAX 3680W |
| Socket | 16A 250V~ |
| IP waarde | IP20 |
| Norm | German type |
| Environment | Binnen |
| Nettogewicht van een product | 64.3g |
| Materiaal | TPR,pp |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 120 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325407155 |
| Artikelnummer | B201033CV |