Specifications
| Product color | Black |
| Holes | 1WAY |
| Power | MAX 3680W |
| Socket parameter | 16A 250V~ |
| IP Rating | IP20 |
| Norm | German type |
| Environment | Indoor |
| Net weight of a single product | 64.3g |
| Materiaal | TPR,PP |
| Certificering | CE,RoHS |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 5 |
| M.Package | piece/Heat shrink film |
| Number of outer packs | 120 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325407155 |
| Artikelnummer | B201033CV |