Specificaties
| categorie | 3AA batterij string lichten |
| Type | Verlichte decoratie |
| Model | Internetberoemde decoraties |
| Productkleur | Draad: wit |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Daglicht |
| Beschrijving verkooppunten | 108led;Afstandsbediening met 13 knoppen;8 functies;Geheugen;Timer;Uit |
| MEAS | H45cm |
| Aantal kralen | 108LED |
| Spanning | DC1.5V*3 |
| I | 95mA |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 287.5g |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |