Specificaties
| categorie | Laagspanningslampstring |
| Type | Magisch Lichtsnoer |
| Model | Lineaire decoratieve lichtslinger |
| Productkleur | Draad:zwart/Ornamenten:transparant/Adapter:zwart |
| Lichte kleur | rgbic |
| Beschrijving verkooppunten | 33led;15cm/led;Afstandsbediening met 32 knoppen;Controle via smartphone;Statische kleur;Kleurtoepassingsmodus;Dynamische modus;Muziekritme;Timer;Kies een kleur uit de afbeelding |
| MEAS | Ster:H33mm |
| Voorspronglengte | L3m |
| Lengte van lichtslinger | L5m |
| Aantal kralen | 33LED |
| Vermogen | MAX.10W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| Afstand van lampkralen | 15cm/LED |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 255.3571g |
| Levensduur | 15000h |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 56 |
| Verpakking | Een / doos |