Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | Audio- en videokabel 3,5 mannelijk naar 3RCA;3m |
| Description du produit audio/vidéo | 3,5 MM 4C PLUG NAAR 3RCA PLUG KABEL, 3M |
| Wire | OD3.5*10.5mm 10*0.10mm CCS |
| Snoerlengte | 3m |
| Nettogewicht van een product | 156.3g |
| Materiaal | pvc,ccs |
| Certificering | CE |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 12 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 96 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325194239 |
| Artikelnummer | B20104NNM |