Specificaties
| Productkleur | Black |
| Beschrijving verkooppunten | AUDIO/VIDEOKABEL 3,5 mm STEREO PLUG NAAR 2 RCA PLUG |
| Description du produit audio/vidéo | AUDIO/VIDEOKABEL 3,5 mm STEREO PLUG NAAR 2 RCA PLUG |
| Wire | OD5.3*2.5mm |
| Snoerlengte | 1.8m |
| Nettogewicht van een product | 41g |
| Materiaal | pvc,ccs |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Papieren koker |
| Middelste pakket aantal | 12 |
| M.Pakiet | st/Krimpfolie |
| Buitenverpakking qty | 72 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325286422 |
| Artikelnummer | B20104H8N |