Specificaties
| Productkleur | Grijs |
| Button Type | knop |
| Beschrijving verkooppunten | BPA-vrij;LED rode indicator;0.6l Max:;赠品:杯子x2,勺子x2;Gaat automatisch uit wanneer het water kookt;Bescherming tegen droog koken |
| MEAS | L164*W107*H165mm |
| Snoerlengte | 0.75m |
| Vermogen | 650W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V ~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Applicable standards | VDE |
| Volume | 0.6L |
| Nettogewicht van een product | 420g |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE,RoHS,LFGB |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 16 |
| Verpakking | Een / doos |