Specifications
| category | High-voltage Strip Light 5050-60-230V RGB Remote Controller |
| Product color | White |
| Power | 1000W |
| Voltage | 230V~ |
| Current | MAX.4.5A |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Environment | Indoor and outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Net weight of a single product | 65g |
| Life span | 10000h |
| Materiaal | pvc |
| Certificering | CE |
| Unit package qty | 1 |
| Package | piece/Blister packing |
| Mid-package quantity | 10 |
| M.Package | pc/bag |
| Number of outer packs | 100 |
| Outer Package | pc/box |
| EAN-code | 8433325184834 |
| Artikelnummer | B10302JTA |