Specificaties
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | RGB+Warm licht-Daglicht |
| Vermogen | CCT:18W/RGB:4W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 133mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | RGB+2700K-6500K |
| Lichtstroom | 1900lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 120W |
| EEI | F |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| Netwerkconfiguratiemethode: | WiFi+Bluetooth |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 673g |
| Levensduur | 15000h |
| Number of switching cycles | 15000times |
| Materiaal | pp,PS |
| Certificering | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325291839 |
| Artikelnummer | S10203I2C |