Specificaties
| Productkleur | Black |
| Button Type | Knopschakelaar |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | 18650 |
| Beschrijving verkooppunten | Wi-Fi Slimme bediening;Stembediening;Stofbeker van 500 ml;280 ml watertank;Lange levensduur tot 120 min;Creëer gedetailleerde plattegrond;Vegen en dweilen 2-in-1;Automatische verhoging van de zuigkracht bij het reinigen van vloerkleden |
| MEAS | D350*H100.5mm |
| Snoerlengte | 1.2m |
| Vermogen | 12W |
| Spanning | 100-240V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Snelheidsinstelling | 4 standen |
| Netwerkconfiguratiemethode: | WiFi+Bluetooth |
| Applicable area | 300㎡ |
| Applicable standards | Europese normen |
| Volume | 530ml |
| Nettogewicht van een product | 3.5kg |
| Main Materials | abs,pc |
| Certification | CB,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 2 |
| Verpakking | Een / doos |