Specificaties
| categorie | USB lichtstrook |
| Type | Verlichte decoratie |
| Model | Internetberoemde decoraties |
| Productkleur | Draad: zwart/USB:transparant |
| Batterij inbegrepen of niet | OF |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | 144led;Afstandsbediening met 13 knoppen;8 functies;Geheugen;Timer;Uit |
| MEAS | H2.3m |
| Voorspronglengte | L3m |
| Aantal kralen | 144LED |
| Vermogen | MAX.5W |
| Spanning | DC5V |
| I | 1000mA |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 550g |
| Main Materials | Plastic,Koper |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |