Specificaties
| Type | SMD lichtbron |
| Productkleur | Black |
| Lichte kleur | Naturel |
| MEAS | D260*H165mm |
| Snoerlengte | 0.3m |
| Aantal kralen | 168LED |
| Vermogen | 100W |
| Spanning | 100-277V~ |
| I | MAX.1A |
| Frequency | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Lichtstroom | 15000lm |
| CRI | Ra≥70 |
| PF | >0.9 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.9 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 802W |
| EEI | C |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP65 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 1.65kg |
| Levensduur | 50000h |
| Number of switching cycles | 10000times |
| Main Materials | Aluminium |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Kraftpapier doos |
| Buitenverpakking qty | 1 |
| Verpakking | Een / doos |