Specificaties
| categorie | Slanke lamp |
| Type | Randverlichting |
| Model | Vierkant |
| Productkleur | Wit |
| Lichte kleur | Warm licht |
| Beschrijving verkooppunten | Witte frame |
| MEAS | D122*H34.5mm |
| Aantal kralen | 48LED |
| Vermogen | 9W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 45mA |
| Frequency | 50Hz |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtstroom | 850lm |
| CRI | Ra≥80 |
| VERPLAATSINGSFACTOR(DF) | ≥0.5 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 40W |
| EEI | F |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Opbouw gemonteerd |
| Nettogewicht van een product | 210g |
| Levensduur | 30000h |
| Number of switching cycles | 12500times |
| Main Materials | Plastic |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 20 |
| Verpakking | Een / doos |