Specificaties
| categorie | Wandlamp |
| Type | Zonder lichtbron |
| Productkleur | Mat wit |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | L90*W145*H140 mm |
| Wire | 0,5 mm² enkeladerige FEP-kabel |
| Snoerlengte | 28cm |
| Vermogen | MAX.40W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~40℃ |
| Installatie methode | Wandmontage |
| Nettogewicht van een product | 200g |
| Levensduur | 6000h |
| Main Materials | Staal |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |