Specificaties
| Type | Schommelschakelaar |
| Productkleur | Black |
| Button Type | Schommelschakelaar |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | D15*H42.5cm |
| Wire | 2*0.5mm² |
| Snoerlengte | 1.5m |
| Vermogen | MAX.60W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | II |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -20℃~45℃ |
| Nettogewicht van een product | 583.3333g |
| Levensduur | 15000h |
| Main Materials | Ijzer |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 6 |
| Verpakking | Een / doos |