Specificaties
| categorie | Opvouwbare tafellamp |
| Productkleur | Black |
| Batterij inbegrepen of niet | JA |
| Batterijtype | Lithiumbatterijen |
| Batterijtype | 18650 |
| Lichte kleur | Naturel |
| Beschrijving verkooppunten | Opvouwbaar;Draagbaar;Multifunctioneel;Kan gebruikt worden als powerbank;Kan gebruikt worden als standaard voor mobiele telefoons;Kan gebruikt worden als zaklamp;USB-lader;Drie helderheidsniveaus;Natuurlijk licht |
| Snoerlengte | 1m |
| Vermogen | 3W |
| Slaapstand stroomverbruik | ≤0.5W |
| Spanning | 220-240V~ |
| I | 30mA |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Kleurtemperatuur | 4500K |
| Lichtstroom | 140lm |
| CRI | Ra≥80 |
| PF | >0.5 |
| Stralingshoek | 120° |
| Hg(mg) | nul |
| Incandescent Lamp Power | 9W |
| EEI | G |
| Veiligheidsniveau van armatuur | III |
| IP waarde | IP20 |
| Environment | Binnen |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Nettogewicht van een product | 208g |
| Levensduur | 25000h |
| Materiaal | pc |
| Certificering | CE |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 24 |
| Verpakking | Een / doos |
| EAN-code | 8433325196455 |
| Artikelnummer | B10311PLA |