Specificaties
| Productkleur | Rood |
| Beschrijving verkooppunten | 650℃ vlamvertragend |
| MEAS | L216*W87*H85mm |
| Toepasselijke draadspecificaties | Φ6.5-11mm |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Nettogewicht van een product | 175g |
| Main Materials | pp |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | st/Headerzak |
| Middelste pakket aantal | 5 |
| M.Pakiet | st./zak |
| Buitenverpakking qty | 50 |
| Verpakking | Een / doos |