Specificaties
| categorie | Wandlamp |
| Type | Zonder lichtbron |
| Productkleur | Black |
| Lamp Holder | E27 |
| MEAS | L215*W170*H235 mm |
| Vermogen | MAX.60W |
| Spanning | 220-240V~ |
| Frequency | 50/60Hz |
| Hg(mg) | nul |
| Veiligheidsniveau van armatuur | I |
| IP waarde | IP44 |
| Environment | Indoor en outdoor |
| Working Temperature | -10℃~40℃ |
| Installatie methode | Wandmontage |
| Nettogewicht van een product | 565g |
| Levensduur | 15000h |
| Main Materials | Aluminium,PMMA |
| Certification | CE,RoHS |
| Eenheid pakket qty | 1 |
| Pakket | Een / doos |
| Buitenverpakking qty | 10 |
| Verpakking | Een / doos |